Marvel oznámil strieľačku so superhrdinami v štýle Overwatch

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť Marvel Games v priebehu utorka oznámila vzrušujúce odhalenie zatiaľ neoznámeného nového titulu. V príspevku zdieľanom na X, zdieľala spoločnosť Marvel Games teaser obrázok spolu s nápisom: „Zlý experiment spôsobil jedinečné narušenie časového prúdu. Kto bude vtiahnutý do tohto epického zúčtovania? Pripravte sa na vzrušujúce odhalenie zajtra o 16:00 h nášho času“.

Na priloženom obrázku je celý rad ikonických postáv Marvelu v siluetách pripravených na boj, čo vyzerá, že by mohlo ísť o nejakú formu hrdinskej strieľačky Marvel Games v podobnom štýle ako Overwatch a Valorant. Medzi postavami v siluetách, ktoré sa objavujú na obrázku, sú Doctor Strange, Iron Man a Black Panther, aby sme vymenovali aspoň niektoré z tých zjavnejších.

- Reklama -

Dnes sme už múdrejší, v stredu po 16. hodine skutočne došlo na odhalenie Marvel Rivals. Hra je zatiaľ potvrdená na Steam a Epic Games. Uzavretá alfa začne v máji.

Nový titul od Marvel Games sa pridá k celkom slušnej zostave vyvíjaných hier, medzi ktoré patrí Marvel 1943. Okrem toho sa pripravuje aj Marvel: Rise of Hydra, Blade a Wolverine. Herné multiverzum sa tak naďalej rozširuje.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x