Marvel’s Spider-Man: Miles Morales odhalil nové detaily a gameplay

Mário Gurský Mário Gurský

O Marvel’s Spider-Man: Miles Morales sme sa v poslednej dobe dozvedeli množstvo informácii. O launchovom titule na PlayStation 5 sme sa však dozvedeli ešte viac. Eurogamer mal príležitosť zahrať si prvých 25 minút z hry. Dal dohromady všetko čo zistil, do nižšie uvedeného videa.

Okrem nových záberov z boja s Rhinom sme sa dozvedeli aj nové informácie o Petrovi. Ten opúšťa Manhattan tesne na začiatku hry. Ide pomôcť Mary Jane do zámoria. Ochranu mesta tak necháva na mladom Milesovi Moralesovi. Ten zo svojím najlepším priateľom Gankem Leem vytvorí aplikáciu, ktorá dovolí občanom nahlásiť trestné činy Spider-Manovi.

- Reklama -

V hre sa objaví aj nová postava Danika Hart, ktorá má vlastný podcast na podporu Spider-Mana. Vyzerá to tak, že bude akýmsi protikladom J. Jonah Jamesona. V Marvel’s Spider-Man: Miles Morales by mala priniesť rovnováhu v tom, čo budete počúvať keď sa budete pohybovať po meste.

Spomínané informácie priniesol portál Push Square. Viac už však rozpisovať nebudeme, rozhodne si pozrite video, ktoré stojí za to. Marvel’s Spider-Man: Miles Morales vychádza v deň vydania konzoly PlayStation 5, 12. novembra, respektíve 19. novembra v Európe a ostatných krajinách.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x