Mass Effect Legendary Edition dostalo prvé vekové hodnotenie

Michal Frajkor Michal Frajkor

Že ste o Mass Effect Legendary Edition ešte nepočuli? Ani sa vám nečudujeme. Ešte totiž žiadna hra s takýmto názvom nebola ani oficiálne ohlásená. Vďaka rôznym únikom však často krát vieme o pripravovaných hrách skôr, ako sú oznámené. To je aj tento prípad. Upozornil na to portál Gematsu.

Kórejská komisia na hodnotenie obsahu hier (celý názov The Game Rating and Administration Committee of Korea) uverejnila na svojej stránke vekové hodnotenie hry pod názvom Mass Effect Legendary Edition. Aj keď spoločnosť Electronic Arts ešte žiadnu takú kolekciu neohlásila, ide pravdepodobne o dlho očakávaný remaster hier Mass Effect.

Zatiaľ nie sú známe podrobnosti o tomto remastri, alebo o samotnej kolekcii. Nevieme teda, aké hry bude obsahovať, ktoré z nich budú mať remaster a podobne. Vieme zatiaľ iba to, že táto kolekcia mala vyjsť pravdepodobne ešte v roku 2020, no bola presunutá na začiatok roka 2021. Hodnotenie komisie si môžete pozrieť na oficiálnej stránke.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] chystá sa vynárali v posledných týždňoch často. Informovali sme vás o tom aj my, keď kórejská komisia pre hodnotenie hier udelila vekovú hranicu pre hru Mass Effect Legendary Edition. Tá v danom čase ale ešte oficiálne oznámená nebola. To […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x