Matka dostala späť 20 000 dolárov, ktoré jej syn potajme použil ako Twitch donate

Jozef Beke Jozef Beke

Chlapec v puberte tajne utratil presne 19 870,94 dolárov v podobe donate-ov za 17dní, pomocou debetnej karty jeho matky. Našťastie sa jej všetko podarilo dostať späť. Matka, ktorá sa rozhodla zostať v anonymite, tvrdila, že bolo veľmi ťažké kontaktovať Twitch a rozhovory s nimi boli „najviac frustrujúcou vecou zo všetkých“. Povedala, že nikto pomaly nereagoval a neexistuje spôsob, ako sa spojiť s kýmkoľvek v spoločnosti. Vyplnila online formulár pre pomoc s Twitchom, zaslala doporučený list Twitch CEO Emmettovi Shearovi a aj právnemu tímu spoločnosti Amazon, ale nedostala žiadnu odpoveď.

Našťastie dostala radu z Redditu (naneštastie, post je už zmazaný) aby kontaktovala Xsolla, spoločnosť poskytujúca platobné služby, ktorá je partnerom spoločnosti Twitch. Pomocou online chatu sa jej podarilo dostať peniaze naspäť, samozrejme pod podmienkou, že jej účet bude permamentne zablokovaný, aby sa predišlo neautorizovaným platbám v budúcnosti.

- Reklama -

Matka uvádza, že jej syn ohľadom celého incidentu nepociťuje žiadnu ľútosť, a že bude navštevovať odbornú pomoc. Dokonca bol obmedzený iba na 1 hodinu denne hrania či sledovania, ale aj to pod dohľadom a za predpokladu, že počas dňa spravil niečo pozitívne (pomohol v domácnosti a ta podobne).

Zdroj: IGN

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x