Na Horizon Forbidden West si ešte chvíľu počkáme

Michal Frajkor Michal Frajkor

Fanúšikovia hlavnej hrdinky Aloy a jej dobrodružstiev sa určite tešia na druhé pokračovanie hry Horizon. Prvý diel si získal nevídaný úspech a okamžite sa stal pre mnohých hráčov srdcovkou. Počas oznámenia novej hry Horizon Forbidden West boli reakcie fanúšikov podľa očakávaní. Na plné vydanie hry si však ešte nejaký ten piatok počkáme.

Sony totiž vydalo nový herný trailer, v ktorom spojilo hneď niekoľko hier dokopy. Objavila sa v ňom aj hra Horizon Forbidden West, pri ktorej je uvedený očakávaný dátum vydania niekedy v druhej polovici budúceho roku. To znamená, že sa s Aloy v novej hre stretneme najskôr až za 7 mesiacov, niekedy počas leta. Náš odhad je však október až november budúceho roku.

- Reklama -

Nedávno sme vás tiež informovali o tom, že novinka Ratchet & Clank, spolu s novým Gran Turismom, by mohli vyjsť už v prvej polovici budúceho roku. Vtedy išlo o nepotvrdenú informáciu, ktorá sa objavila v inom jazyku v jednej z reklám na PlayStation. Dnes sa ukázalo, že táto informácie bola pravdivá a obe hry majú naplánované vydanie v prvej polovici roku 2021.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] zamestnancov sa pridá ďalšia skupina, ktorá bude svoj čas venovať na vývoj a dolaďovanie. Je ťažké povedať, či titul skutočne dorazí v roku 2021. Očividne však Guerrella Games robí maximum preto, aby sa tak […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x