Na The Game Awards 2020 sa objavia známy herci

Mário Gurský Mário Gurský

K Spider-manovi, po novom aj hercovi Nathana Drakea v pripravovanom filme Uncharted, Tomovi Hollandovi sa budúci týždeň na The Game Awards 2020 pripoja aj jeho kolegovia Gal Gadot a Brie Larson. Informácie priniesol portál Push Square.

Všetci traja odovzdajú ceny v rámci slávnostného ceremoniálu, momentálne však nie je jasné, či ich vystúpenie ostane len pritom. Očakáva sa totiž, že vystúpenie herca Toma Hollanda bude doprevádzané aj teaserom alebo trailerom na spomínaný film Uncharted.

- Reklama -

Gal Gadot by mohla zasa ukázať televízny spot na jej vianočný film Wonder Woman 1984. Pokiaľ ide o Brie Larson, je synonymom spoločnosti Nintendo. Už dávnejšie sme ju mohli vidieť v reklame Animal Crossing: New Horizons. Možno, že sa teda dočkáme opäť nejakého spojenia týchto dvoch mien. Všetko sú to však zatiaľ len dohady.

Pokiaľ ide o potvrdené oznámenia, na podujatí dôjde na odhalenie hry Crimson Desert. Neostáva nám už teda nič iné, ako len si počkať a nechať sa prekvapiť. Čo nám tohtoročné The Game Awards 2020 prinesú a či herci vytiahnú nejaké prekvapenie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x