Najväčší update roku 2020 pre World of Tanks je tu

Michal Frajkor Michal Frajkor

Do populárnej hry World of Tanks prichádza najväčší update v tomto roku. Pod označením 1.10 nám do hry prinesie množstvo zmien a vylepšení, ktoré si popíšeme v tomto článku.

Za zmienku stojí nový systém Vybavenie 2.0, vďaka ktorému bude zaujímavejší ale zároveň aj jednoduchý a atraktívny pre hráčov. Zmeny sú skutočne veľké – vývojári zavádzajú nové typy vybavenia a kategórie pre sloty.

- Reklama -

Na bojisko teraz môžete vtrhnúť aj s novými poľskými tankmi strednej triedy. Dokopy pôjde o sedem tankov, pričom šesť z nich sa dá vyskúmať a jedno je prémiové vozidlo VIII. úrovne.

Najlepšie ich využijete na krátku až strednú vzdialenosť, majú obratné delo a vysokú pohyblivosť. Klenotom týchto vozidiel je bezpochyby CS-63, tank X. úrovne, ktorý má motor s plynovou turbínou. Vďaka tomu sa môže pýšiť dvoma možnosťami rýchlosti – rýchlym a normálnym.

S aktualizáciou príde do hry aj staré-nová mapa Perlová rieka, ktorá bola z hry stiahnutá ešte v roku 2015. Ide o malebnú, letnú mapu s rozmerom 1 000 x 1 000 metrov. Inšpiráciu čerpala z okresu Jang-šuo v južnej Číne. Vývojári ju, samozrejme, vylepšili a prepracovali.

- Reklama -

Podrobnejšie si môžete o aktualizácii prečítať na oficiálnych stránkach hry, ktoré nájdete na tomto odkaze.

Zdroj: Tlačová správa

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] včerajšieho dňa prebieha vo World of Tanks 3. sezóna veľkolepej a napäto očakávanej akcie s názvom Battle Pass. Ta prináša úplne nové kúsky trofejového vybavenie, nové vozidlá a […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x