Netflix vraj zvažuje ďalší seriál z prostredia Witchera

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ukázalo sa, že spracovať populárnu sériu Zaklínača do seriálovej podoby sa vypláca. Prišiel s tým Netflix (ak nepočítame možno menej známy poľský seriál) a okamžite sa mu to vyplatilo. Niet teda divu, že posledné správy hovoria o ďalšom seriály. Ten by mal byť tiež z prostredia Zaklínača a malo by ísť o spin-off.

Tieto, zatiaľ nepotvrdené, informácie sa objavili na stránke Redanian Intelligence, ktorá je známa vďaka svojim únikom informácií z prostredia Zaklínača. Množstvo z nich sa neskôr ukázali byť pravidivé a preto, aj keď treba nasledujúce informácie brať s rezervou, môžeme ich považovať za viac-menej dôveryhodné.

- Reklama -

Podľa spomínaného portálu momentálne Netflix vedie diskusiu o novom spin-off seriály Zaklínač, ktorý by sa mal bližšie pozrieť na históriu mágov a čarodejníkov. Ako iste viete, Yennefer bola taktiež čarodejník. Ak by sa tieto informácie ukázali ako pravdivé, išlo by už o druhý spin-off seriál z prostredia Zaklínača. Prvým, teraz už oficiálne ohláseným, je The Witcher: Blood Origin.

V príprave je aj animovaný film Nightmare of The Wolf, ktorý bude sledovať príbeh Geraltovho učiteľa – Vesemira. Tento animák bol už taktiež oficiálne potvrdený Netflixom. AJ keď ani o jednom zo spomínaných potvrdených titulov nemáme detailné informácie, niečo predsa len vieme.

Blood Origin bude prequel a teda bude sledovať udalosti, ktoré sa stali 1200 rokov predtým, než sa stretávame so samotným Geraltom. Neočakávajte teda rovnaký príbeh alebo postavy. Seriál bol oznámený ešte počas tohto leta po veľkom úspechu klasického seriálu Zaklínač od Netflixu. Prvá séria bude mať šesť častí.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x