NHL 21 dostáva retro grafiku z NHL 94 v novom hernom móde

Mário Gurský Mário Gurský

NHL 21 dostáva nový herný režim inšpirovaný NHL 94. Režim zoberie aktuálnu NHL vrátane súpisiek aj ovládania a premení ju do grafiky z NHL 94. Tento režim je dostupný pre všetkých, ktorí si predobjednali NHL 21 na Xbox One a PlayStation 4. Informácie priniesol portál GameSpot.

NHL 21 vyšla 16. októbra a tí, ktorí si ju predobjednali si môžu spokojne užiť túto nostalgickú 16 bitovú grafiku. EA však potvrdili, že hráčom, ktorí predobjednávku vynechali, bude režim sprístupnený niekedy počas prázdnin. Presný dátum však nepadol. Ďalej uviedli, že presné informácie budú zverejnené začiatkom decembra.

- Reklama -

Nová verzia pre prichádzajúce konzoly sa nekonala. EA však uviedla, že hokejový simulátor bude vďaka spätnej kompatibilite stále hrateľný aj na Xbox Series X a PlayStation 5. Hra trpí zastaralým enginom v podstate od začiatku momentálnej generácii. Je otázne či vôbec nový diel ho mať bude. Vzhľadom na to, že NHL je populárne viac menej iba v pár krajinách Európy a na severe amerického kontinentu a nedosahuje významné zisky. Najzásadnejším vylepšením prešla kariéra Be A Pro.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x