Nintendo údajne chystá nový model konzoly Switch

Michal Frajkor Michal Frajkor

Spoločnosť Nintendo môže mať v pláne vydanie ďalšej konzoly do rodiny Switch. Informuje o tom magazín Bloomberg na svojich stránkach. Podľa informácií by ďalšia verzia konzoly Switch mala byť ešte výkonnejšia, než je tá aktuálna.

Správy uvádzajú dokonca aj dátum uvedenia na trh. Hovorí sa o toku 2021. Presné špecifikácie nového modelu Switch zatiaľ známe nie sú, keďže zatiaľ nie je ani oficiálne potvrdený. Aj tu však správy hovoria svoje. Nintendo vraj chystá väčší výkon a rozlíšenie až do 4K.

- Reklama -

Čo sa týka hier, tam by nemal byť problém. Tak ako si všetky hry pre Switch zahráte aj na Switch Lite, zahráte si ich aj na novom Switchi. Nintendo mal tento herný rok skromnejší a väčšinu hier naplánoval práve na 2021. Je teda logické, že v tomto roku by chcel vydať aj novú verziu konzoly. Hráči totiž s novou konzolou potrebujú aj nové hry.

O tejto informácii ako prvý informoval Tajvanský magazín United Daily News. V správe tiež písali, že Nintendo v novej konzole ponúkne viac možností interakcie a lepšiu kvalitu obrazu. Hovorca Nintenda odmietol reagovať na túto správu.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] hru dokonca nebudeme musieť ani dlho čakať. Vychádza už 20. novembra na Nintendo Switch a jej príbeh je zasadený 100 rokov pred udalosťami Breath of the Wild. Podľa oficiálneho […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x