O koľko bude Halo Infinite odložený?

Norbert Šinka Norbert Šinka

Ďalší týždeň, ďalší dohad. “Launch” titul, ktorý nebol už ani po prvom 3 mesačnom odklade launch titulom pre konzolu Xbox Series X mal pôvodne výjsť spolu s konzolou. Teraz tu však máme dohad, že Microsoft zvažuje jeho opätovný presun.

Podľa portálu GameByte to však treba brať s rezervou, pretože kým tento uniknutý dohad nebol potvrdený, nič nie je isté. Táto správa pochádza od zdroja THE RED DRAGON na Twitteri, ktorý poznamenal, že je “zasvätený” týmito novinkami ako Microsoft Insider.

Microsoft vraj zvažuje odloženie Halo Infinite až na rok 2022 a tiež sa pohráva s myšlienkou úplného zrušenia verzie pre Xbox One. Halo Infinite mal byť pri tom uvedený s konzolou Series X zároveň aj pre staršiu generáciu, ako súčasť plánu Smart Delivery, ktorá dovoľovala hráčom plynulý prechod zo staršej na novšiu konzolu bez ďalšej investície do tej “istej” hry.

3 komentárov
3 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] informáciu vydávame len jeden deň po tom ako bola hra Halo Infinite odložená na […]

trackback

[…] Infinite síce bolo odlžené až na rok 2021 (neoficiálne sa v kuloároch hovorí aj o 2022), partnerstvo s jedným z najznámejších Energy drinkov začína už teraz. Tak ako to bolo v […]

trackback

[…] nimi nebude Halo Infinite. Pre tých, ktorý nezachytili túto informáciu sa viac dočítate v tomto článku. Teraz už však poďme na ten zoznam. Microsoft ale samozrejme zdôraznil, že vôbec […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

3
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x