Nový patch pre Helldivers 2 rieši množstvo podstatných vecí

Mário Gurský Mário Gurský

Prinášame vám stručný prehľad najnovšej aktualizácii do hry Helldivers 2. Počasie je relatívne krajšie. Hoci vás počas misií budú stále trápiť ohnivé tornáda, meteorické roje, zemetrasenia a všetky zbrane, ktoré na vás matka príroda môže hodiť, odteraz by sa mali vyskytovať v menšom množstve.

Najmä meteorické dažde by mali byť milšie, so zmenšeným polomerom, poškodením spôsobeným výbuchom a úpravou ich farby, aby bola vaša blížiaca sa záhuba o niečo zjavnejšia – čo je dobré, keďže okamžitá smrť meteoritom bola skutočným rizikom na pracovisku. Helldivers 2 je hra o fackovacích panákoch, ale okamžité smrte z výšky sú trochu za hranicou únosnosti.

- Reklama -

Ďalšia veľká aktualizácia kvality života prichádza v podobe „zníženia počtu prípadov, keď sa na hráčov vrhajú hliadky“. Išlo o chybu kde na vás hra bez akéhokoľvek varovania hodila celú bandu mechov alebo hmyzu.

Váš „vesmírny skafander“ by sa už tiež nemal zasiahnuť vlastnou strelou, čo je požehnanie – hoci sa nezdá, že by sa uvedená oprava dala označiť za problém na mape.

A to je asi tak všetko – mechanizmy by mali byť spoľahlivejšie, činy vesmírneho boha by mali byť menej smrtiace. Úplný zoznam poznámok k opravám (vrátane zoznamu známych problémov, na ktorých spoločnosť Arrowhead v súčasnosti pracuje) si môžete pozrieť na Steame.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x