Partisans 1941 vychádza práve dnes

Norbert Šinka Norbert Šinka

Ruský výrobca Alter Games a nemecký vydavateľ hier Daedalic Entertainment vydávajú modernú, real-time taktickú hru inšpirovanú kultovou klasikou Commandos. Hra sa volá Partisans 1941. Tá oficiálne vychádza dnes a prostredníctvom digitálnej platformy Steam bude dostupná o 15:00.

Príbeh hry sleduje udalosti okupácie východného frontu počas druhej svetovej vojny. Jej prednosťou je unikátna kombinácia akcie vášho komanda, real-time stratégie a aj riadenie základne. Prvé dve zo spomínaných vierohodne poznáme z kultovej klasiky, Commandos.

Hráčov poteší aj mnoho iných funkcií, ktoré hra ponúka. Obsahuje prvky stealthu, svoje postavy môžete trénovať a vylepšovať a súboje si musíte strategicky premyslieť. So svojou skupinkou partizánov sa postavíte proti nacistom za nepriateľskou líniou. Samozrejmosťou je využívanie terénu vo váš prospech a prvotná obhliadka situácie, proti ktorej stojíte, so skautom.

Na hru vám prinesieme aj recenziu. Naši redaktori sa do hrania už pustili. Sledujte náš web ak si chcete prečítať detailnú analýzu hry, spolu s jej hodnotením.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] tom, že hra vychádzala ešte minulý týždeň sme vás informovali aj u nás, na našom webe. Partisans 1941 je taktická real-time stratégia, […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x