Phasmaphobia dostala nový patch a Halloweensky obsah

Mário Gurský Mário Gurský

Phasmaphobia je early access kooperatívna hra, pomerne dosť hraná minimálne na slovenskej scéne Twitchu. Dostávate sa do úlohy lovca duchov. Používate rôzne zariadenia na to, aby ste vyšetrili, aký typ ducha v danej budove straší.

Posledná aktualizácia do hry pridala viacero duchov. Najnovšia z tohto týždňa je však zameraná predovšetkým na opravu rôznych chýb, ktoré nefungovali presne tak, ako by mali. Do hry by však mali byť pridané, vzhľadom na blížiaci sa sviatok Halloween, novinky s touto tématikou.

- Reklama -

Vývojár z Kinetic Games zatiaľ neprezradil čo všetko nový Halooweenský obsah do hry prináša. Hráči však hlásia, že do titulu Phasmaphobia pribudol strašiak, ako aj nový plíživý duch. Informoval o tom portál GameSpot.

Viac ako nový duch však hráčov poteší, že sa opravia veci, ktoré zážitok z hry dosť zhadzovali smerom dole. Ide napríklad o veci ako chybné, nezobrazujúce sa ghost orby, vyhadzovanie hráčov z hry počas načítania, mŕtvi hráči rozprávajúci do vysielačky, ako aj fotky, ktoré sa nezapisovali do evidencie dôkazov, konkrétne popísaná kniha od ducha a veľa ďalšieho.

Phasmaphobia trpela množstvom chýb, ktoré sa snáď podarilo zredukovať. Vzhľadom na to, že hra je ale v early access na Steame a tím, ktorý za touto hrou stojí je malý, je to však pochopiteľné. Napriek tomu hra dokáže zabaviť na hodiny. K tomu všetkému dokonca ponúka aj podporu virtuálnej reality, kde pocit z hrania je oveľa intenzívnejší.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x