Pred veľtrhom QuakeCon 2023 bolo spozorované hodnotenie hry Quake 2 Remastered

Mário Gurský Mário Gurský

Na hre Quake 2 Remastered sa zrejme pracuje po tom, čo sa na internete objavilo hodnotenie tejto neohlásenej strieľačky.

Gematsu si všimlo zoznam Quake 2 Remastered na spoľahlivo uniknutom portáli Game Rating and Administration Committee of Korea. V čase uverejnenia potvrdzuje vydanie na PC. IGN požiadal spoločnosť Bethesda o komentár.

- Reklama -

V zozname sa hra Quake 2 Remastered opisuje ako: „Hra FPS, ktorá vedie vojnu proti nepriateľskej mimozemskej rase Strogg, ktorá plánuje napadnúť Zem.” Obsahuje „nadmerné vyjadrenie násilia a v procese boja sa často prejavuje krv a poškodenie tela pomocou zbraní”.

Táto zvesť prichádza len niekoľko týždňov pred začiatkom veľtrhu QuakeCon 2023, ktorý sa začína 10. augusta. Ako upozornilo Gematsu, v roku 2021 kórejský Výbor pre hodnotenie a správu hier ohodnotil remastrovanú verziu pôvodného Quake pred jej oficiálnym oznámením na QuakeCon 2021.

Quake Remastered vyšiel pre PC, Xbox One, PS4 a Nintendo Switch, takže sa zdá pravdepodobné, že Quake 2 Remastered je pripravený aj pre PC a kompletnú sadu konzol. A vzhľadom na to, že Bethesda je vo vlastníctve Microsoftu, Quake 2 Remastered bude bezpochyby uvedený priamo do služby Xbox Game Pass, ako to urobil Quake Remastered.

- Reklama -

Hra Quake 2 bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1997. Strieľačka z pohľadu prvej osoby od spoločnosti Id Software pokračovala v príbehu Quake, ktorý nastolil jej predchodca, a vznikli dve pokračovania a niekoľko vedľajších dielov.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -