PUBG dostane prvú dynamickú mapu s novou sezónou

Michal Frajkor Michal Frajkor

Známa battle-royale hra PUBG už onedlho privíta svoju už deviatu sezónu a s ňou, ako to už býva zvykom, príde aj množstvo noviniek. Jednou z nich bude aj prvá dynamická mapa v hre. Aspoň tak ju popisujú vývojári v traileri, ktorý nájdete nižšie. Informuje o tom portál Eurogamer.

Mapa sa bude volať Paramo a ako sme už spomenuli, vývojári ju nazývajú “prvou dynamickou mapou v hre”. Čo konkrétne však slovo “dynamická” v tomto prípade znamená bude ešte predmetom diskusie. Najpravdepodobnejšie bude, že sa sa terén a lokácie na mape budú náhodne generovať s každým zápasom. To znamená, že teoreticky by sme nemali hrať dvakrát na tej istej mape. Záleží však od toho, ako často a čo všetko sa bude na mape meniť.

- Reklama -

Na druhú stranu to pre hráčov môže byť vítaná zmena, keďže pri každom zápase sa budete musieť prispôsobiť hre a bude ťažké padať vždy na svoje obľúbené miesto. Už teraz existuje niekoľko verzií od rôznych hráčov, ktorý si o tom myslia svoje. Jedna teória dokonca hovorí niečo o cestovaní v čase … to sa nám však do PUBG veľmi nehodí.

PUBG Corp začalo s teasovaním mapy už vseptembri. Spolu s ňou sa objavili informácie, že do hry prídu helikoptéry. Či už to bude pravda alebo nie, všetko sa dozvieme s oficiálnym a plným odhalením novej mapy. Deviata sezóna v hre začína 21. októbra na platforme PC a 29. októbra na konzolách.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x