Quantum Error má dátum vydania a nový trailer

Mário Gurský Mário Gurský

Spoločnosť TeamKill Media odhalila, že strieľačka z pohľadu tretej/prvej osoby, Quantum Error, vyjde 3. novembra 2023 na PS5. Verzia pre PS4 bola zrušená, ale na ceste je verzia pre Xbox Series X|S, ktorá však nemá dátum vydania.

Hra Quantum Error, ktorá bola pôvodne odhalená v marci 2020 ako exkluzívna hra pre PlayStation, bola v septembri 2020 potvrdená ako multiplatformový titul. Rozhodnutie o multiplatformovej verzii prišlo po veľkom záujme, ktorý vyvolali ukážky Quantum Error na podujatiach v odvetví, ako sú Future Games Show a Gamescom. Popis hry je následovný:

- Reklama -

Keď na výskumné zariadenie Monad Quantum Research Facility – 30 míľ od pobrežia Kalifornie – zaútočí neznáma entita, komplex zachvátia plamene a úplne ho uzavrie, je vyslaná žiadosť o vzájomnú pomoc hasičskému zboru Garboa v San Franciscu v Kalifornii.

Šéf hasičov Sturgis odpovie na volanie a pošle vás – kapitána Jacoba Thomasa – vášho partnera Shanea Costu a posádku vrtuľníkom do zariadenia Monad.

Vaša úloha je jednoduchá: zachrániť čo najviac životov z horiaceho komplexu a dostať sa von. To, čo sa začína ako záchranná misia, však rýchlo upadne do temnoty, keď po príchode zistíte, že veci nie sú také, ako sa zdajú.

- Reklama -

Hra využíva Unreal Engine 5 a sľubuje:

  • Globálne osvetlenie poskytuje pôsobivý vizuálny zážitok z realistických tieňov, odrazov a pôsobivého osvetlenia v extrémne tmavom prostredí.
  • Nanity využité na zvýšenie geometrických detailov, kde je to možné.
  • Zvuková krajina použitá na vytvorenie pohlcujúcejšieho a realistickejšie znejúceho prostredia.
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -