Rekapitulácia oznámených hier od spoločnosti Bandai Namco

Norbert Šinka Norbert Šinka

Little Nightmares II

Little Nightmares II je atmosférická adventúra, ktorá obdržala cenu Best Switch Game na gamescom Awards + ocenenie za trailer v kategórií Best Trailer / Presentation, ktorý odhalil nový grafický vzhľad hry a ďalšie nebezpečné pasce a groteskné príšery, ktoré na hráčov v pokračovaní čakajú.

SCARLET NEXUS

SCARLET NEXUS je úplne nová, akčná RPG hra, ktorá pred nedávnom odhalila svoj úplne nový trailer, ktorý nám ukázal novú postavu, jej schopnosti a možnosti ako s nimi potlačiť protivníkov.

- Reklama -

The Dark Pictures Anthology: Little Hope

Najnovší trailer pre hru The Dark Pictures Anthology: Little Hope nám dovolil nahliadnuť na to, ako dôležité bude sa rozhodovať správne. Skúste si exkluzívny, interaktívny trailer.

ACE COMBAT 7™: SKIES UNKNOWN

K 25. výročiu série ACE COMBAT predstavuje riaditeľ celej značky, Katzutoki Kono, zábery z plánovaného DLC. To má prísť už túto jeseň. DLC bude obsahovať ďalšie tri lietadlá ASF-X Shinden II, XFA-27 a CFA-44 Nosferatu. Okrem toho bude obsahovať nové zbrane, vzhľady, emblémy a taktiež novú “Casual Easy” úroveň.

CAPTAIN TSUBASA: RISE OF NEW CHAMPIONS

Hra, ktorá je založená na najznámejšom športovom japonskom anime všetkých dôb a práve teraz je k dispozícii na PC, PlayStation 4 a Nintendo Switch. Hráčov čaká inšpiratívna cesta Tsubasy Ozory, naprieč príbehovým režimom, ktorý ich privedie na turnaj National Middle School, kde prežijú epické futbalové zápasy.

- Reklama -

Project CARS 3

Project CARS 3 vyšlo len pred pár dňami a víta novú kapitolu závodných hier. Tá so sebou prináša všetku autentickú vášen a vzrušenie zo sveta motoristických pretekov. Užite si nový, úplne prepracovaný mód kariéry. Hra je k dispozícii na PC, Xbox One a PlayStation 4.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x