Remaster Dead Rising Deluxe dostáva kritiku za výzor hlavného hrdinu

Mário Gurský Mário Gurský

Dead Rising Deluxe Remaster úplne osviežuje pôvodnú hru, ale fanúšikovia, ktorým sa nepáči upravený dizajn postavy hlavného hrdinu Franka Westa, sa môžu vrátiť k pôvodnej hre – pokiaľ si ju predobjednajú.

Čisto single player hra, ktorá príde 19. septembra 2024, obsahuje aj predobjednávkové bonusy, prezradil vydavateľ Capcom v príspevku na X. Hráči získajú prístup k skinu Frank West 2006, Chuck Greene (z hry Dead Rising 2) a Willamette Parkview Mall Bee spolu s tromi hudobnými skladbami.

- Reklama -

Tento bonusový obsah nie je štandardne zahrnutý ani v obsahu Digital Deluxe Edition napriek tomu, že obsahuje nespočetné množstvo balíčkov skinov vrátane tých z Resident Evil a Mega Man. Spoločnosť Capcom neoznámila ceny dodatočného obsahu po vydaní, ale pôvodný Frank West a ďalšie skiny budú pravdepodobne k dispozícii za príplatok.

Hoci je to pre videohru z roku 2024 pomerne štandardné, mnohí fanúšikovia už vyjadrili nesúhlas s aktualizovaným modelom Franka Westa, takže budú pravdepodobne frustrovaní, keď sa dozvedia, že túto nespokojnosť môžu zmierniť len tým, že si hru kúpia skôr (alebo si možno neskôr priplatia).

„Frank West 2024 vyzerá ako Frank West 2006 v roku 2024,“ komentoval jeden z fanúšikov na Reddite. „Tento outfit Franka Westa z roku 2006 skutočne rieši hlavný problém, ktorý mám so zmenami v remasteri, takže je trochu šialené schovávať to za predobjednávkový bonus,“ uviedol používateľ X „Ale aspoň je tu.“

- Reklama -

Vzhľad však nie je jedinou zmenou, pretože pôvodný herec Franka Westa, Terence J. Rotolo sa do remasteru nevracia. „Jednoducho som nebol povolaný na túto misiu,“ povedal.

Dead Rising Deluxe Remaster vychádza s grafikou 4k a podporou 60 snímok za sekundu a beží v RE Engine. Spoločnosť Capcom tiež vylepšila kvalitu živého prostredia, vyladila rozhranie, pridala funkciu automatického ukladania a ďalšie.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x