Resident Evil Infinity Darkness vyjde už v budúcom roku

Mário Gurský Mário Gurský

Capcom oznámil novú CGI šou založenú na Franšíze značky Resident Evil. Doraziť by mala na Netflix už v budúcom roku. Novinku vrámci Capcom streamu na Tokyo Game Show 2020 predstavil Hiroyuki Kobayashi. Je to výkonný producent projektu a ukázal nám aj prvý pohľad z tejto novej šou.

Táto seriálová CGI séria bude vychádzať z franšízy hororov a bude sledovať dobrodružstvo Leon S. Kennedy a Claire Redfield, ktorý preskúmavajú veľké temné sídlo. Zatiaľ to vyzerá veľmi v súlade s hrami, čo by mohlo potešiť fanúšikov, ako o tom informuje portál VG247.

Odhalenie tohto projektu prichádza takmer okamžite po úniku, o ktorý sa postaral portugalský Netflix. Na ich oficiálnom Twitter účte sa objavila upútavka na prichádzajúci Resident Evil Infinity Darkness, ale vzhľadom na to, že sa von nemala dostať, bola následne vymazaná. Keďže však žijeme v dobe internetu, upútavka už bola zverejnená inde, ako môžete vidieť vyššie.

O tejto sérii veľa informácii nie je ale zdá sa, že Resident Evil Infinity Darkness bude samostatným projektom. Nemal by tak mať nič spoločné s pripravovanou sériou Resident Evil, v ktorej by mal príbeh sledovať Weskerové deti. O tom sa viac dočítate v tomto článku. Séria by mala byť tvorená ôsmimi epizódami a každá z nich by mala mať hodinu. Režisér pre prvé dva diely je potvrdený – bude to Andrew Dabb, známy zo seriálu Supernatural.

Budúci rok tak bude pre fanúšikov značky Resident Evil veľmi štedrý. Okrem zmieňovaných dvoch seriálov sa dočkáme aj ďalšieho pokračovania hernej série. Ide o 8 diel hernej série, Resident Evil Village. Začiatkom tohto týždňa spoločnosť Capcom potvrdila, že sa pohráva s myšlienkou aby následujúci diel vyšiel aj na PS4 a Xbox One. Hra je zatiaľ potvrdená len pre PC, PlayStation 5, Xbox Series X a Xbox Series S.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Čo sa týka chystaných filmov a seriálov z tejto franšízy, je pravdepodobné, že sa na tejto akcii aj k tomu dozvieme nové informácie. Natáčanie reštartovanej filmovej série Resident Evil v hlavnej úlohe s Kaya Scodelario je dokončené a film sa tak presunul do strižne. Taktiež seriál, na ktorom pracuje Netflix, je v plnom prúde. Na stránke je už dokonca záložka s trailerom a možnosťou pripomenutia keď seriál dorazí. Viac Informácii o chystaných seriáloch nájdete aj v tomto našom článku. […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x