Šéf Palworldu hovorí, že vydanie na Switch by mohlo byť ťažké

Mário Gurský Mário Gurský

Hra Palworld mala mimoriadne úspešný štart, keď sa začiatkom tohto roka objavila na Xboxe a PC. Dočkáme sa jej však niekedy aj na systéme aktuálnej generácie od spoločnosti Nintendo?

V rozhovore pre Game File generálny riaditeľ spoločnosti Pocketpair, Takuro Mizobe, spomenul, že táto hra podobná Pokémonom so zbraňami má vyššie parametre, takže by mohlo byť: „ťažké ju portovať na Switch z technických dôvodov“. Našťastie, nástupca Switchu je už za rohom, takže kto vie, čo sa môže stať v budúcnosti.

- Reklama -

Mizobe spomenul, ako stále prebieha diskusia o nových platformách, na ktoré by mohol Palworld vyjsť, ale Pocketpair v tejto fáze nemal čo oznámiť. Jeho komentáre nadväzujú na vyhlásenie spoločnosti The Pokémon Company, ktorá začiatkom tohto roka vydala vyhlásenie o hre Palworld, a na to, že existenciu hry potvrdila aj spoločnosť Nintendo.

Začiatkom tohto mesiaca spoločnosť Pocketpair oznámila aktualizáciu Sakurajima pre hru Palworld, ktorá 27. júna 2024 prinesie do hry nový ostrov, nových kamarátov, dedikované servery na Xboxe, nové budovy a hornú hranicu úrovne, nové poddruhy, nové nájazdy a mnoho ďalšieho.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x