Štartujte vesmírne lode, pozrite si kedy sa Starfield odomkne pre náš región

Michal Frajkor Michal Frajkor

Každý, kto práve nehrá Starfield, sa nevie dočkať, kedy si bude môcť zaobstarať túto ambicióznu hru od Bethesda Game Studios. Vývojár zverejnil potenciálne poslednú informáciu pred uvedením na trh, a tou je veľká mapa so všetkými časmi uvedenia na trh po celom svete.

Starfield má dva dátumy uvedenia na trh. Štandardná edícia/Game Pass celosvetovo vychádza 6. septembra, ale ak si kúpite drahšiu prémiovú edíciu, môžete si ju zahrať už 1. septembra. Dobrou správou je, že hra sa odomkne v rovnakom čase v službe Steam aj v obchode Xbox Store. Aj časy odomknutia sú rovnaké pre obe vydania.

- Reklama -

Starfield si môžete zahrať najskôr 31. augusta o 17.00 PDT a v prípade riadneho vydania 5. septembra v rovnakom čase. Tu je kompletná mapa rozvrhu vydania a textový rozpis nižšie:

Nás na mapke zaujíma hlavne dátum a čas Paríž, respektíve Berlín, keďže sú rovnaké a to je časové pásmo, ktoré platí aj pre Slovensko a Česko. Starfield si teda môžete zahrať buď 1. septembra o druhej ráno (v prípade prémiovej edície s predbežným prístupom) alebo následne 6. septembra, tiež o druhej ráno (v prípade, že máte štandardnú edíciu).

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -