Steam opravil problém, ktorý neukazoval v knižnici vlastnené hry

Mário Gurský Mário Gurský

Tento problém bol pôvodne vznesený na Reddite, kde AutoModerator pre oficiálny subreddit Steamu pripomenul, že servery pre pravidelnú údržbu budú odstavené.

Keď bola údržba dokončená, začali sa pod vláknom objavovať viacero komentárov, že nemôžu získať prístup k hrám, ktoré vlastnia.

- Reklama -

„Skúsil som spustiť hru Fallout: New Vegas, ale stále ma to hádzalo na stránku obchodu Steamu. Odinštaloval som ju, aby som ju mohol preinštalovať. Hra mi však zmizla z knižnice. Je to kvôli údržbe?“ písal používateľ Freelancer05 na Reddite.

Ďalšie hry, ktorých sa tento problém týkal boli Dead by Daylight, Doom, Red Dead Redemption 2 a každú hru Elder Scrolls. K samotnému problému sa na Twitteri vyjadrili aj tvorcovia Dead by Daylight.

V príspevku stojí, že sa momentálnym problémom zaoberajú a sú si vedomí miznutia DLC alebo aj samotnej hry. V niektorých prípadoch môže pomôcť reštartovanie Steamu.

- Reklama -

Valve sa tento problém podarilo opraviť za pár hodín. Informovali o tom pomocou príspevku na Twitteri, kde sa za danú komplikáciu aj ospravedlnili.

Nedávno Valve zaviedlo nové obmedzenie prepínania zemi pomocou VPN, aby zabránila hromadnému nakupovanie hier za lacnejšie ceny. Aj to môže byť dôvodom daného problému.

Zdroj: VG247

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x