Sucker Punch hľadá niekoho so znalosťami z feudálneho Japonska

Mário Gurský Mário Gurský

Sucker Punch je štúdio, ktoré stojí za vynikajúcim titulom Ghost of Tsushima. O jeho úspechu vraví aj fakt, že zháňa nových ľudí pre svoje zatiaľ neoznámené tituly. Jedna pozícia však niečo naznačuje, a to, ze vývojári by mohli plánovať pokračovanie. Kritérium na túto pozíciu sú znalosti o histórii feudálneho Japonska. Myslím si, že viac už k tomu, aby vznikali teórie, netreba.

Prebehlo samozrejme už množstvo diskusii, akou cestou by sa pokračovanie Ghost of Tsushima mohlo vydať. Mongolská invázia, ktorou sa zaoberal prvý diel je len malý kúsok bohatej histórie Japonska. Pojem feudálne Japonsko je široký. Nie je však ťažké si predstaviť pokračovanie titulu niekde na pevnine, kde súperia medzi sebou samotné klany.

- Reklama -

Ako píše portál Push Square, Jin Sakai je v podstate začínajúci ninja a tí boli na vzostupe následujúce storočia. Do pôvodnej hry nedávno pridali vývojári patch s názvom Legends, ktorý hru rozširuje o multiplayer.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Diegu. Ten by mal zdanlivo pracovať na pokračovaní Uncharted. Okrem nich však aj Naughty Dog a Sucker Punch, tiež naberajú zamestnancov na svoje ďalšie […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x