Super Mario 64, Sunshine a Galaxy dostanú remaster pre Switch

Michal Frajkor Michal Frajkor

Fanúšikovia starých titulov Super Mario sa môžu tešiť. Možno priam skákať od radosti. Nintendo oficiálne oznámilo, že hry Super Mario 64, Sunshine a Galaxy dostanú remaster na konzolu Nintendo Switch. Informuje o tom portál Eurogamer.

Pozor, pôjde však o limitovanú ponuku. Všetky tri hry budú ako remastre vystupovať pod titulom Super Mario 3D All-Stars a celá táto kolekcia vyjde už 18. septembra. Keď hovoríme, že ponuka je limitovaná, máme na mysli, že fyzických kópií bude obmedzené množstvo. Digitálnych kópií bude neobmedzene, ale budú časovo obmedzené. Kúpiť si ich budete môcť len do marca budúceho roku. Trochu zvláštny, ale aj tak vítaný postup.

- Reklama -

Každá jedna z týchto troch hier bude “optimalizovaná” pre Nintendo Switch. To znamená vyššie rozlíšenie, krajšia grafika a lepšia plynulosť samotnej hry. Hráči teda nemajú očakávať kompletný remaster, alebo dokonca kompletný remake týchto troch hier. Dá sa povedať, že tento remaster bude skôr jemné vylepšenie hier. Bohužiaľ, neexistuje žiadna zmienka o hre Super Mario Galaxy 2.

S ohlásením týchto remastrov však prichádza aj jedna, nie veľmi potešujúca správa. Pri hraní Co-Star módu v hre Super Mario Galaxy budete potrebovať ešte jedny Joy-Cony naviac. To je niečo, s čím sa môžu hráči na Switch Lite rozlúčiť. Napriek tomu ide o zaujímavé tituly, ktoré potešia mnohých fanúšikov.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] odhalili niekoľko pripravovaných hier s Mario-m. Celý rozpis si môžete pozrieť v našom predchádzajúcom článku. Tentoraz sa ale pozrieme na ceny jednotlivých hier. Ako je zvykom, všetko čo má značku Maria […]

trackback

[…] hry XIII, ktorý vychádza 10.novembra na ostatné platformy, bude pre Nintendo Switch odložený. Štúdio Microids oznámilo odloženie bez zjavného odôvodnenia. Presný dátum […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x