Tento týždeň nečakajte žiadne nové správy o PS5

Michal Frajkor Michal Frajkor

Tento týždeň bol nepochybne štedrý na novinky o next-gen konzole od Microsoftu – Xbox Series X a S. Mnohí fanúšikovia Sony čakali, že tento trend budú nasledovať a odhalia niečo viac aj zo svojej konzoly. Musíme vás však sklamať, Sony nemá v pláne tento týždeň oznamovať nič nové, čo by sa týkalo samotnej PS5.

Microsoft už väčšinu odhalil …

Pri konzolách novej generácie od Microsoftu sme sa už mali možnosť dozvedieť, ako bude vyzerať slabší Xbox Series S a dokonca aj jeho cenu. Známy je aj dátum vydania – 10. november. Pri Xbox Series X máme stále len dohady a podľa posledných únikov by cena najvýkonnejšej konzoly od Microsoftu mala byť 499 dolárov. Vyjsť by mala taktiež v ten istý deň. To sú však stále ešte nepotvrdené informácie.

- Reklama -

Jeden by povedal, že Sony sa bude chcieť taktiež pochváliť niečím novým, no nie je tomu tak. Svoje oznámenia si dobre strážia a pripravujú ich odhaliť v ten správny moment. Na druhú stranu tento týždeň neostaneme úplne bez noviniek. Na svojom oficiálnom blogu Sony oznámilo takzvaný PSVR Spotlight. Počas celého týždňa budú predstavovať tituly, ktoré majú čo dočinenia s virtuálnou realitou.

… Sony s PS5 stále vyčkáva

Keďže fanúšikovia vedia byť až príliš natešení a svoje očakávania zvyčajne nastavujú na vysoké hodnoty, Sony ihneď pridáva aj dodatočné stanovisko. “Celé to bude o hrách, takže aby ste svoje očakávania mohli rozumne nastaviť, tento týždeň nepripravujeme žiadne nové informácie o PS5.” Je dosť možné, že Sony predstaví napríklad nový PSVR druhej generácie. Napriek tomu, že terajší PSVR bude s PS5 plne spolupracovať.

V takom pokročilom čase pred vydaním je už len otázka času, kedy Sony rozbehne marketing naplno a vo veľkom predstaví všetko, čo by fanúšikovia PS5 mali vedieť.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x