The Last of Us 2 dostane novú obtiažnosť a trofeje

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ak hľadáte výzvy, možno sa k jednej čoskoro dostanete. Hlavne ak máte k dispozícii hru The Last of Us 2. Vývojári do nej už čo nevidieť pridajú nové obtiažnosti, trofeje a nesmie chýbať ani obtiažnosť a jedným jediným životom.

Dve nové trofeje, ktoré si všimol užívateľ @PowerPyx, budú takzvané DLC trofeje. To znamená, že ak chcete získať Platinovú trofej, tieto DLC trofeje nemusíte robiť. Prvá trofej má názov Dig Two Graves a získate ju keď prejdete hru na obtiažnosti Grounded. Druhú s názvom You can’t stop this získate v prípade, že prejdete hru s jedným životom.

- Reklama -

Obtiažnosť Grounded bola v prvom Last of Us najťažšou obtiažnosťou a väčšina fanúšikov ju už dôverne pozná. Stratíte Listen mód, nepriatelia vám budú udeľovať väčšie poškodenie, rôzne predmety, ktoré by vám mohli pomôcť tiež nájdete len sporadicky. Aby toho nebolo málo, vypne sa vám aj HUD.

Ak sa rozhodnete hrať s jedným životom, tam asi nie je potrebné veľa vysvetľovať. Ak počas hry zomriete, môžete začať od začiatku. Keďže trofeje sú už dostupné, nebude trvať dlho a všetky tieto novinky budú čoskoro v hre.

Zdroj: VG247

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x