THQ Nordic odmieta tvrdenia, že pripravujú remake TimeSplitters 2

Mário Gurský Mário Gurský

Je nám ľúto fanúšikovia TimeSplitters. Vyzerá to však tak, že nedávne nádeje na novú hru sú už minulosťou. Aj napriek easter eggu v SpellForce 3: Fallen God, THQ Nordic vyvracia to, že by pripravovali remake známej a veľmi populárnej hry TimeSplitters 2.

Fanúšikovia tejto série sú nesmierne trpezliví, pretože od roku 2005 nebola žiadna nová hra, ktorá by rozšírila túto franšízu. TimeSplitters je klasická FPS, ktorá bola prominentnou hrou v raných rokoch tohto milénia. S nesmierne chladnými a okúzľujúcimi postavami bola táto značka jednou z najpopulárnejších strieľačiek na PS2.

Všetky nádeje vzplanuli ako fénix, keď sa v hre SpellForce 3: Fall God objavil easter egg na túto hru. Jeden predajca v hre predáva niekoľko zvláštnych predmetov a jedným z nich je aj kópia hry TimeSplitters 2. Samozrejme, fanúšikovia si to hneď vysvetlili ako tajné oznámenie remake-u hry.

Franšízu vlastní spoločnosť THQ Nordic, ktorá je dcérskou spoločnosťou Embracer Group, takže to nie je až tak náhodný easter egg. Ako píše portál VG247, v rozhovore pre Eurogamer, sa spoločnosť THG Nordic vyjadrila aj k tomuto. „Toto je len nevinný easter egg. Predajca v hre je postava, ktorá je známa tým, že často klame.“

Tomuto vyjadreniu napomáha aj fakt, že dotyčný predajca predáva aj zrušenú verziu hry Biomutant, ktorá je stále vo vývoji. Je to až príliš krutý žart vzhľadom na trpezlivých fanúšikov hry, ale nádej je tu vždy. Možno ide len o trik od spoločnosti THQ Nordic, ako zistiť či je o hru záujem. Najmä v týchto časoch, keď sú remakey hier tak populárne. Fámy o novej hre sa šíria od doby. kedy spoločnosť získala práva na túto značku.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x