Todd Howard je jedinou osobou „oprávnenou verejne hovoriť o nezverejnených“ detailoch Starfieldu

Mário Gurský Mário Gurský

Riaditeľ dizajnu štúdia Bethesda Studios Emil Pagliarulo prezradil, že „jednoducho nemôžu“ prezradiť žiadne detaily o hre Starfield, a potvrdil, že len šéf Bethesdy, Todd Howard, „je oprávnený verejne hovoriť o nezverejnených informáciách o hre“.

Vo vlákne na Twitteri, Pagliarulo priznal, že fanúšikovia majú tony otázok a záujem o očakávaný titul. S „pokorou“ dodávajú, že ani oni, ani nikto iný z tímu nemôže o hre hovoriť – vrátane jej obsahu alebo výkonu -, pretože podpísali NDA a „nechcú dostať výpoveď“.

- Reklama -

„Viem, že toto odo mňa nechce počuť žiadny fanúšik hry Starfield, ale mám pocit, že to musím objasniť. Nikto iný ako samotný Todd Howard nie je oprávnený verejne hovoriť o nevydaných informáciách o hre. To je úloha našich PR/marketingových/komunitných ľudí,“ uviedol Pagliarulo vo vlákne, ktoré bolo zdieľané aj na subreddite hry.

„Máte množstvo otázok. Chápem to. A moje nejasné príspevky o hre vám nepomáhajú. Som tak šťastný z vášho očakávania hry Starfield. Vážne. Je to pre mňa ohromujúce. Takže ma naozaj bolí, keď musím povedať, že na 99 percent vašich otázok jednoducho NEMÔŽEM odpovedať.“

„Nemôžem sa podeliť o svoje názory na obsah hry, nemôžem hovoriť o výkone, nemôžem diskutovať o… no, o väčšine vecí,“ dodal Pagliarulo. „Podpísal som NDA. Som profesionál. Nechcem, aby ma vyhodili. Ale vaša podpora je pre nás VŠETKO. Napĺňate moje srdce – každý deň. Najlepší. Fanúšikovia. EVER.”

- Reklama -

Spoločnosť Microsoft predtým predpovedala, že hier Starfield a Indiana Jones sa na konzolách PlayStation predá 10 miliónov kusov, než sa rozhodla, že obe budú exkluzívne pre konzolu Xbox.

V súdnych dokumentoch, ktoré boli sprístupnené v rámci prebiehajúcej ságy medzi americkou Federálnou obchodnou komisiou a spoločnosťou Microsoft, FTC uviedla, že spoločnosť Microsoft predpovedala pre “Starfield aj Indiana Jonesa” predaj 10 miliónov kusov na PlayStation. Viac o tomto spore nájdete na našom webe alebo v tomto súhrnom článku.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -