Ubisoft odkladá Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine

Michal Frajkor Michal Frajkor

Smutné správy prichádzajú od štúdia Ubisoft, ktoré počas svojej poslednej finančnej správy muselo odložiť niektoré z očakávaných hier. Konkrétne ide o Far Cry 6 a Rainbow Six Quarantine. V skratke sa venovali aj problémom v zamestnaní a pracovnom prostredí, ktorým Ubisoft v posledným mesiacoch čelil.

Začneme však odkladmi. Far Cry 6 nás vezme do Karibiku a ponúknuť by mal už klasicky skvelú akciu v otvorenom svete. Podľa posledných trailerov to vyzerá na veľmi nádejný Far Cry, možno aj preto sa dočkal odkladu. Pôvodne mala hra vyjsť 18. februára budúceho roku, no teraz už vieme, že tento dátum Ubisoft nestihne.

- Reklama -

Na druhú stranu Rainbow Six Quarantine nikdy nedostal konkrétny dátum vydania, dostala sa k nám iba informácia, že hra by mala vyjsť niekedy tohto roku. Napriek tomu, podobne ako pri Far Cry 6 už vieme, že ani táto hra tento rok nepríde. Ubisoft sa obe hry rozhodol odložiť a to z dôvodu, že chcú využiť ich plný potenciál. Vo finančnej správe ako jeden z dôvodov spomínajú aj momentálne zúriacu pandémiu COVID-19, čo nie je žiadnym prekvapením. Množstvo herných štúdií sa muselo prispôsobiť a pracovať z domu, čo je v niektorých prípadoch náročnejšie.

Výsledkom celej tejto správy je, že obe hry vyjdu až nasledujúci fiškálny rok. Ten sa pre Ubisoft začína v apríli 2021 a končí v marci 2022. K hráčom prehovorili aj na Twitteri, kde sa vyjadrili, že im jednoducho chcú dodať riadne dokončenú hru a využiť jej potenciál. Kedy konkrétne sa týchto hier dočkáme a či budú nové dátumy vydania konečné, ukáže len čas.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] spracovaní Avatar toho veľa nevieme. Stojí však za ním Ubisoft, ktorý prednedávnom oznámil odklad ďalších hier. Informácie priniesol portál […]

trackback

[…] nový fiškálny rok spoločnosti Ubisoft. Rainbow Six Quarantine bol odložený spoločne s Far Cry 6. Čiastočne za to mohli aj komplikácie spojené s COVID-19 a prácou z […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x