Ubisoft služby sa premenovali

Norbert Šinka Norbert Šinka

Aplikácia UPLAY dostala úplne novú desktopovú aj mobilnú aplikáciu. Tá by mala podľa všetkého spájať všetky služby Ubi do jednej. Jej nové meno znie Ubisoft Connect.

Samozrejme, Ubi nezabúda ani na svoje predplatiteľské služby. Tie tiež prechádzajú zmenou názvu. Napríklad, služba UPLAY+ je pod novým menom označovaná ako Ubisoft+.

Spolu so zmenou názvu svojich služieb prichádza aj s integráciou, ktorá by mala zahŕňať Stadiu a aj novú cloudovú hernú službu od Luna. Hráči, ktorý budú mať aktívne predplatné, budú môcť hrať svoje hry či už na PC, tak si ich nechať streamovať aj prostredníctvom týchto cloud služieb od Google a Amazonu.

Podľa portálu Game Rant Ubisoft neplánuje priniesť Ubisoft+ aj na konzoly. Podľa Ubisoftu je na PlayStation 5 a Xbox Series X / S dosť vlastných predplatiteľských služieb. Opätovné spustenie predplatiteľskej služby je naplánované na 10. novembra v beta testovaní.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] mesiac ohlásil Ubisoft spojenie dvoch služieb – uPlay a Ubisoft Club, do jednej. Volá sa Ubisoft Connect a okrem nového mena prináša aj […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x