Vigor si čoskoro zahráme na nových platformách

Michal Frajkor Michal Frajkor

Online strieľačka Vigor, ktorá pôvodne vyšla na konzolu Nintendo Switch príde na nové platformy. Tešiť sa môžu majitelia konzol PlayStation. Okrem toho prechádza Switch verzia hry na model free-to-play. Vývojári z českého štúdia Bohemia Interactive to oznámili počas gamescomu 2020.

Ako uvádza portál IGN, Vigor príde na PlayStation 4 už 25. novembra tohto roku. Bude vydaná ako free-to-play hra, takže si ju nebudete musieť kupovať. Na PlayStation 5 hra vyjde tiež, ale keďže Sony ešte stále neoznámilo dátum vydania svojej konzoly, je ťažké povedať, kedy konkrétne vyjde hra. Čo sa týka hráčov hry na Switchi, bezplatne si ju budete môcť zahrať od 23. septembra.

- Reklama -

Vigor je online strieľačka, ktorá sa odohráva v post-apokalyptickom Nórsku. Vašou úlohou je spojiť sa s ďalšími hráčmi a prežiť nástrahy, ktoré sa v tomto hernom svete len tak hemžia. Verzia pre Switch bola vydaná zároveň so štvrtou sezónou v hre. Tá však pravdepodobne skončí zároveň s vydaním hry na PlayStation 4. Ešte v roku 2018 bola hra exkluzívnym titulom pre Xbox.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x