Vyššia cena a povinné reklamy – to je NBA 2K21 na next-gen

Michal Frajkor Michal Frajkor

Kontrovezia okolo nových športových hier neobišla ani najnovšie NBA od spoločnosti 2K – NBA 2K21. Pred nejakým časom oznámila spoločnosť, že nové NBA na novú generáciu konzol sa bude predávať za zvýšenú cenu. Za ňu však vraj dostaneme to, čo bude vyššiu aj odrážať. Zdá sa, že fanúšikovia sa ako-tak s vyššou cenou vyrovnali. To ale nie je všetko.

Po novom zisťujú, že hra obsahuje aj reklamy, ktoré sa jednoducho nedajú preskočiť. Mnohí sú z tohto rozhodnutia nahnevaní. Nielenže si budú musieť za hru viac zaplatiť, ale otravovať ich budú aj povinné reklamy. Táto informácia prichádza od známeho leakera, vystupujúceho pod menom @Okami13_. Ten na svojom Twitteri uverejnil krátke video s ukážkou povinnej reklamy na VR set Oculus Quest 2.

- Reklama -

NBA 2K21 je na staré generácie konzol a PC už vydané. Avšak ani táto verzia si neodniesla najlepšie hodnotenia. Na stránke Metacritic jej hráči vyčítajú najmä veľkú podobnosť s predchádzajúcim titulom a len veľmi málo zmien. Vzhľadom na to, že ide o novú hru, za plnú sumu, je táto nespokojnosť fanúšikov opodstatnená.

Zdá sa, že spoločnosť 2K len pokračuje v trende, keďže aj predchodca novej NBA mal povinné reklamy, ktoré sa nedali preskočiť. Pri štarte 2K21 však tieto reklamy prítomné neboli a je otázne, kedy sa vývojári rozhodli ich do hry pridať. Množstvo známych herných osobností a streamerov už vyjadrilo svoj názor na danú vec. Podľa očakávania nie sú veľmi spokojní.

AJ napriek minimálnym zmenám a zlému hodnoteniu od hráčov však NBA 2K21 predsa len prináša niečo, čo poteší každého fanúšika NBA a tým je kvalitný športový simulátor basketbali, ktorý stále nemá konkurenciu. Už vôbec nie na platforme PC, na ktorú iný podobný simulátor nevychádza. Dočítať ste sa to mohli v našej recenzii na hru. NBA 2K21 už vyšla na platformy PC, PS4, Stadia, Switch, a Xbox One. verzie pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S sú v príprave a ponúknuť by mali grafiku blízku realite.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x