Vývojári hry Final Fantasy 16 prosia o spoluprácu pri úniku na PS5

Mário Gurský Mário Gurský

Kópie hry Final Fantasy 16 sa dostali do rúk zákazníkov pred jej budúcotýždňovým vydaním a bohužiaľ, po celom internete začínajú kolovať spoilery. To prinútilo spoločnosť Square Enix vydať na oficiálnom účte hry na sociálnych sieťach vyhlásenie, v ktorom žiada hráčov o spoluprácu, pretože sa snaží zachovať zážitok pre trpezlivých fanúšikov.

„Sme si vedomí, že sa šíri malý počet fyzických kópií hry Final Fantasy 16,” začína sa vyhlásenie. „Sme v procese dôkladného vyšetrovania nelegálnych nákupov a konáme tak, aby sme ich obmedzili pred oficiálnym uvedením hry na trh 22. júna.” Dodáva, „prioritou je zabezpečiť, aby plnohodnotný zážitok z hry nebol pre našich fanúšikov pokazený”.

- Reklama -

Príspevok pokračuje, „Tých, ktorí dostali kópiu pred uvedením hry na trh, prosíme, aby nezdieľali žiadne aspekty hry, vrátane snímok obrazovky, videí a živých prenosov, až do oficiálneho uvedenia hry Final Fantasy 16 na trh. Prosíme vás o pomoc a spoluprácu v tomto poslednom týždni pred uvedením na trh. Je takmer 22. júna a my sa už nevieme dočkať, kedy si budete môcť vychutnať celú hru tak, ako to zamýšľal vývojársky tím.”

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -