Vývojári remake-u Half-Life majú konečne novú hru. Verejná beta je na ceste

Mário Gurský Mário Gurský

Black Mesa, remake hry Half-Life, ktorý bol pôvodne uvedený na trh už v roku 2012, je taký dobrý, že takmer prekonáva pôvodnú hru od spoločnosti Valve. Modernizácia epochálnej FPS s Gordonom Freemanom v hlavnej úlohe, je ideálny spoločenský diel, Black Mesa je prekvapivo hlboká a ambiciózna prestavba, postavená na engine Source, ktorý poháňa Half-Life 2. Hra, ktorú oficiálne schválila spoločnosť Valve, postavila Crowbar Collective pevne na mapu. Teraz sa vývojár konečne vracia s úplne novou hrou, ktorú si budete môcť zahrať ešte pred uvedením na trh vďaka nadchádzajúcej bete.

V pôvodnom Half-Life dostala spoločnosť Crowbar Collective za úlohu prerobiť jednu z najobľúbenejších FPS hier všetkých čias. Musela byť verná originálu, ale zároveň mala obsahovať vylepšenú technológiu a príbehový cit Half-Life 2. Skutočnosť, že štúdio, ktoré vzniklo spojením dvoch fanúšikovských projektov remakeu Half-Life, dokázalo vytvoriť niečo také ako Black Mesa, je sama o sebe pôsobivá. To, že Crowbar Collective vytvorili strieľačku, ktorá je v rôznych prípadoch skutočne lepšia ako Half-Life, je ohromujúce.

- Reklama -

Teraz sa tím vracia s novou, ale veľmi záhadnou hrou, ktorú neoficiálne označuje ako „Incoming Signal“, podľa názvu prvého teaser traileru. Hudba znie ako z Half-Life 2. Ozývajú sa zvuky streľby, vrátane, myslím, ručnej zbrane z Half-Life 1. Logo však pripomína Overwatch a ďalšie konkurenčné strieľačky. Presvedčte sa sami.

Hoci na dátumy ešte stále čakáme, spoločnosť Crowbar Collective potvrdila, že beta verzia jej novej hry bude k dispozícii a že čoskoro by mali byť k dispozícii ďalšie aktualizácie. Kto vie? Možno ide o úplný remake hry Half-Life 2 v engine Source 2.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x