Warner si chce udržať hernú divíziu aj naďalej

Norbert Šinka Norbert Šinka

Nie je to tak dávno, čo sme vám prostredníctvom naších noviniek priniesli informácie, že spoločnosť AT&T má dlhy vo výške 154 miliárd dolárov a oddelenie sa od Warner Bros. by im v ich dlhoch mohlo pomôcť.

Taktiež sme vám priniesli informácie, že o Warner Games prejavili záujem spoločnosti ako Electronic Arts – EA alebo aj samotný Microsoft (Xbox), ktorý by si takýmto krokom posilnil svoju hernú zostavu pre nadchádzajúcu next-gen konzolu Series X. Samozrejme, o hernú divíziu WB prejavili záujem aj iné štúdia a spoločnosti, ako napríklad vydávateľ Take-Two alebo štúdio Blizzard (World of Wacraft).

- Reklama -

Napriek predchádzajúcim informáciám sa však zdá, že spoločnosť AT&T nemá v pláne zbaviť sa Warner Bros. zo svojho portfólia a mohlo by to nakoniec trvať o niečo dlhšie. Portál TheSixthAxis priniesol správu, že generálny riaditeľ Jason Kilar rozoslal interný e-mail svojim zamestnancom s obsahom, ktorý uvádza nasledovné informácie:

  • Warner Bros. Motion Pictures Group bude naďalej viesť Toby Emmerich
  • Warner Bros. Television Studios Group bude naďalej viesť Peter Roth

Informácie z e-mailu pokračujú ďalej so stanoviskami:

  • Warner Bros. Interactive zostáva naďalej súčasťou skupiny Studios and Networks spolu s tímom Global Brands and Franchises vrátane DC vedenou Pam Liffordovou
  • a že skupina “Kids, Young Adults and Classics” bude naďalej pod vedením Toma Ascheima, zameraná na interakciu fanúšikov s ich značkami a franšízami naprieč hrami a ostatnými interaktívnymi dielami.

Ak spoločnosť otvorene diskutuje o svojich zámeroch aj za zavretými dverami o budovaní vzťahu s fanúšikmi prostredníctvom “hier a iných interaktívnych zážitkov”, znamená to jediné, že plánované odpredanie Warner Bros. Interactive bolo pravdepodobne zrušené, alebo aspoň na istú dobu pozastavené.

- Reklama -

V súvislosti s týmito správami bolo taktiež nedávno oznámené, že nadchádzajúcu hru Suicide Squad, ktorú má na starosti Rocksteady Studios, by mohli odhaliť už počas DC Fandome a to 22. augusta.

Zdroj: VG247, TheSixthAxis

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x