World of Warcraft: Shadowlands – voľba mounta

Norbert Šinka Norbert Šinka

Battle for Azeroth čoskoro ukončí svoju púť a príde na scénu nový datadisk, na ktorý sa hráči tešia asi najviac. Nie preto, že je nový, ale pre ten aktuálny, ktorý veľa popularity nenazbieral. World of Warcraft sa teda pripravuje na rozšírenie Shadowlands. Podľa portálu Gamerant sa Blizzard snaží vyťažiť z nového datadisku maximum a navrátiť tak popuparitu aj samotného World of Wacraft opäť vyššie. A to samozrejme aj prostredníctvom voľby nového mounta zadarmo, ktorého si môžu hráči zvoliť.

Stovky mountov je možné v hre získať rôznymi spôsobmi, iný sú zase raritný. Niektorých je možné získať prostredníctvom nejakých promo akcií iný sú zase získateľný vďaka časovo obmedzeným eventom. Teraz sa však Blizzard rozhodol, že jedného ďalšieho bude možné získať zadarmo. Jeho vzhľad ale ešte nebol dokončený, pretože o ňom rozhodnú samotný hráči v hlasovaní. Teda nie až tak o vzhľade, ale skôr o tom ktorého začnú v štúdiu vytvárať.

- Reklama -

Na oficiálnom fóre môžu hráči hlasovať medzi 5timi nápadmi, ktoré pripravil umelecký tím World of Wacraft. Mená majú zaujímavé, bohužiaľ bez nejakých prvotných náčrtov.

Mount – Hlasovať môžu samotný hráči za týchto

  • Wandering Ancient
  • Soaring Spelltome
  • Nerubian Swarmer
  • Curious Caterpillar
  • Gooey Slimesaber

Bohužiaľ, váš nový pojazd si budete môcť odskúšať až začiatkom roka 2021. Zaujímavosťou však je, že väčšina hráčov preferuje jazdu na obrovskom strome alebo pavúkovi. Samozrejme, aj tento free kúsok sa ujde len tomu, čo si hru zakúpi ešte predtým, než samotný mount príde do hry.

Dátum vydania World of Warcraft: Shadowlands je naplánovaný na 27. októbra. Hlasovať za mounta môžete ešte 2 týždne a to do 18. septembra na tomto odkaze.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x