Xbox Game Pass služba hlási obrovský nárast predplatiteľov

Mário Gurský Mário Gurský

Po včerajšej obrovskej správe, kde Microsoft kúpil Bethesdu za 7,5 milardy dolárov, Vám dnes prinesieme správu ohľadom nárastu predplatiteľov Game Passu. K dnešnému mesiacu má toto predplatné, menovite Xbox Game Pass služba , celkovo už cez 15 miliónov predplatiteľov. Oproti 10 miliónom, ktoré spoločnosť hlásila v apríli, ide o 50 % nárast za 5 mesiacov.

Ako spomína portál Eurogamer, tak treba brať do úvahy aj fakt, že tento rok sa niesol v znamení pandémie COVID-19. Dôvodom tohto nárastu teda môže byť aj to, že tento rok bol ako stvorený na presvedenie ho doma pri hrách. Spoločnosť Microsoft však tiež vylepšila svoj Game Pass katalóg. Uviedla ho na trh ako súčasť ponuky konzoly Xbox.

- Reklama -

Microsoft, teda aj Xbox, sa stále rozrastá

Za posledných pár mesiacov služba získala silné hity ako napríklad Red Dead Redemption, Residetn Evil 7 a Destiny 2. Tento mesiac ešte pred prezentáciou Xbox Series X a Series S, Microsoft oznámil. že súčasťou Xbox Game Pass služba dostane aj EA Play.

Samozrejme po včerajšiej velkej novinke je odkúpenie spoločnosti Bethesda obrovským prínosom pre Xbox Game Pass.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] sa posledných pár rokov dostatočne sústredí na vývoj niečoho čo by dokázalo udržať deti od nevhodného obsahu. Ten sa v hrách nachádza, a hlavne […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x