Xbox Series X aj S dostali cenovku aj dátum príchodu na trh

Norbert Šinka Norbert Šinka

Dlho sa hovorilo o tom, že Microsoft pracuje na dvoch verziách konzol novej generácie, čo sa aj naplnilo. Microsoft dnešným dňom konečne odhalil dátum aj cenu, za ktorú sa budú konzoly Xbox Series X aj Series S predávať.

Ceny, ktoré Microsoft stanovil pre obe konzoly ich pevne zrovnávajú s konzolami One S a One X. Bude zaujímavé sledovať, ako na odhalené ceny týchto dvoch konzol zareaguje Sony so svojou konkurenčnou konzolou PlayStation 5.

Spoločnosť Microsoft sa zaviazala k funkčnosti všetkých hier aktuálnej generácie (One) vrátane spätne kompatibilných z 360, aby zároveň fungovali spolu s headset-mi a rôznym One príslušenstvom aj na next-gen konzolách Series X a S.

Zo zdrojov, ktoré má WindowsCentral bolo potvrdené, že cena o niečo slabšej, bez diskovej verzie, Xbox Series S bola stanovená na 299 dolárov a v prípade Series X len 499 dolárov.

Windows Central zverejnil aj presný dátum. Nové konzoly Xbox-u konečne uvidíme 10. novembra.

2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] od Microsoftu sme sa už mali možnosť dozvedieť, ako bude vyzerať slabší Xbox Series S a dokonca aj jeho cenu. Známy je aj dátum vydania – 10. november. Pri Xbox Series X máme stále len dohady a podľa […]

trackback

[…] oficiálny dátum vydania a cenovku. To iba jeden deň po tom, čo sme vám tieto informácie priniesli v poslednom úniku. Ten sa ukázal ako pravdivý a Microsoft už teda dlhšie čakať […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x