Witcher dostáva ďalšiu hru – na mobily

Michal Frajkor Michal Frajkor

Vývojár CD Projekt Red oznámil ďalšiu hru zo sveta Zaklínača. Predtým, než sa začnete tešiť, by ste si ale mali ešte raz prečítať názov. Áno, ide o hru pre mobilné zariadenia. Oficiálny názov hry je The Witcher: Monster Slayer a bude dostupná pre zariadenia iOS a Android.

Hru má na starosti štúdio Spokko, ktoré patrí pod CD Projekt Red. Hra bude zadarmo a využívať bude rozšírenú realitu, podobne ako v hrách Pokémon GO alebo Wizards Unite. V podstate ide o ďalšiu mobilnú hru, pri ktorej sa mobilom budete musieť prechádzať po reálnom svete. Upozornil na to portál IGN.

- Reklama -

Tak ako pri vyššie spomínaných hrách, aj tu bude hrať rolu reálne počasie, ktoré bude ovplyvňovať isté aspekty hry. Vývojári tvrdia, že dôležitú rolu zohrá vaša príprava. Vydať sa do sveta bez rôznych olejov alebo elixírov je nebezpečné, ba priam “hlúpe”.

Hra bude podľa vývojárov príbehovo zameraná a teda sa dozvieme rôzne nové veci zo sveta Zaklínača. Podobnosť s hrami ako Pokémon GO je však dosť veľká. Aj Monster Slayer využíva reálnu mapu vášho okolia a súboje sú na podobnom princípe. Iba sú doplnené aj o príbehovú zložku.

Dátum vydania hry zatiaľ nie je známy, ale mal by byť ohlásený ešte v tomto roku. Pre viac informácií môžete navštíviť aj oficiálnu stránku hry.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Ak by sa tieto informácie ukázali ako pravdivé, išlo by už o druhý spin-off seriál z prostredia Zaklínača. Prvým, teraz už oficiálne ohláseným, je The Witcher: Blood […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x