Letný výpredaj na PSN je v polovici, pribudli ďalšie zľavnené hry

Michal Frajkor Michal Frajkor

Leto nám ubieha ako voda a sním aj rôzne letné výpredaje v herných obchodoch. Jedným z nich je aj letný výpredaj na PSN, ktorý sa prehupol do svojej druhej polovice. To však neznamená menej zliav, práve naopak, pribudli ďalšie zľavnené tituly.

Momentálne je tak zľavnených vyše 500 rôznych hier, z ktorých minimálne jedna môže byť vašou ďalšou obľúbenou. Stačí sa pozrieť na tento odkaz, ktorý vás presmeruje na výpredaj. Pridané boli aj hry vydané len v tomto roku a to konkrétne Doom Eternal, ktorý je v zľave za 30 dolárov a Final Fantasy VII Remake za 39,59 dolárov, čo je zatiaľ najlepšia cena odkedy hra vyšla.

- Reklama -

Výpredaj však obsahuje aj niekoľko skvelých titulov z roku 2019. Napríklad A Plague Tale: Innocence za 17 dolárov a The Outer Worlds len za 30 dolárov. Okrem toho sú v zľave aj rôzne kolekcie hier, ako napríklad BioShock: The Collection a podobne.

Celý výpredaj potrvá až do 20. augusta, takže ponáhľať sa nemusíte. Určite sa však pozrite, či si nenájdete peknú hru, ktorá vám spríjemní leto.

Zdroj: PSN

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x