CD Projekt Red prezradil dátum vydania Phantom Liberty spolu s novým trailerom

Michal Frajkor Michal Frajkor

Od chvíle, keď CD Projekt Red prvýkrát odhalil rozšírenie pre Cyberpunk 2077 s názvom Phantom Liberty, uplynul už takmer rok a na Xbox Showcase sa štúdio podelilo o ďalšie podrobnosti týkajúce sa rozšírenia, ktoré sa odohráva v neprebádanej štvrti Night City. Okrem toho rozšírenie konečne dostalo dátum vydania. Phantom Liberty sa na trh dostane 26. septembra.

Spoločnosť CDPR už skôr potvrdila, že marketingová kampaň pre Phantom Liberty odštartuje tento mesiac, presne v čase začiatku sezóny letných herných prezentácií. Rozšírenie obsahuje niekoľko nových postáv – napríklad agenta FIA Solomona Reeda, ktorého stvárnil herec Idris Elba. Pre fanúšikov rockera Johnnyho Silverhanda je dobrou správou, že Keanu Reeves opäť prepožičiava svoj hlas a podobizeň ikonickej postave zo sveta Cyberpunk 2077.

- Reklama -

Phantom Liberty je jediné rozšírenie, ktoré sa chystá pre hru Cyberpunk 2077, pretože po jeho vydaní sa CDPR bude viac sústrediť na pokračovanie hry. Vývoj pokračovania hry Cyberpunk 2077 je oficiálne v plnom prúde a vedie ho Pawel Sasko, riaditeľ výpravy pre prvú hru. Nový tím sídli v americkom Bostone a jeho súčasťou je aj niekoľko členov z “jadra” tímu pôvodnej hry.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -