Hráč Fall Guys nazbieral neuveriteľné množstvo víťaztiev

Mário Gurský Mário Gurský

Ruku na srdce, koľko víťazstiev sa vám podarilo dosiahnuť vo Fall Guys? Hráč a streamer na Twitchi InventorBlades ich má na svojom konte viac než 340. Jednoducho byť v lobby s týmto hráčom nechcete. Ako informuje portál GameSpot, každé z jeho 348 doterajších výhier nájdete na Twitteri.

V tomto vlákne nájdete všetky jeho víťazstvá. Hex-A-Gone, Jump Showdown, Fall Mountain a Royal Funable v každom jednom kole ich má niekoľko. Zdokonalil niektoré stratégie, ako napríklad pomalý skok z platformy na platformu na mape Hey-A-Gone.

- Reklama -

„Hrám túto hru ako Tyler „Ninja„ Blevins,“ prehlásil sám o sebe. Hráčmi bol korunovaný za „Fall King“. Fall Guys: Ultimate Knockout sa neprestáva tešiť popularite s viac ako stotisíc divákmi, ktorí sledujú hru na Twitchi každodenne.

Mediatonic nedávno pridal do obchodu s položkami ďalší kostým z hry Portal a dráždil zmenami v hre pomocou vtipných tweetov. Fall Guys má obrovský hype na Twitteri aj vďaka svojej aktivite, keď spolu s troma streamermi na čele s Ninjom vyzbierali peniaze na charitu.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x