Final Fantasy VII Rebirth Remake uzrel svetlo sveta v traileri. Dodávať sa bude s dvoma diskami

Mário Gurský Mário Gurský

Final Fantasy VII Rebirth, veľmi očakávané pokračovanie Final Fantasy VII Remake, uzavrelo vysielanie Geoffa Keighleyho na Summer Game Fest. Na konci svižne filmového traileru bolo potvrdené vydanie hry začiatkom roka 2024. Hneď pod týmito slovami sa skrýval nostalgický výlet, ktorý v roku 2023 nikto nečakal: FFVII Rebirth bude vydané na dvoch diskoch PS5.

Ďalšia časť dobrodružstva krásavca Cloud Strifea a jeho priateľov sa bude dodávať na dvoch samostatných diskoch. Trochu iná káva. Nie je to však úplná novinka, keďže predchádzajúce hry pre systém PS4, ako napríklad Red Dead Redemption 2 a dokonca aj FFVII Remake, obsahovali dva disky. Prvý zvyčajne slúžil na inštaláciu, zatiaľ čo na druhom bola samotná hra. V roku 1997, vyšlo FFVII na troch diskoch. Nie je to práve niečo, čo by ste očakávali od sveta, ktorý je čoraz viac digitálny. Ale je to nostalgické, však?

- Reklama -

Kedy si myslíte, že vás hra požiada o výmenu diskov? Po kľúčovom momente? Pri súboji s bossom? To sa dozvieme budúci rok. Zatiaľ vieme, že okrem toho, že sa budete naďalej zahrávať s príbehom, hra vám umožní vydať sa do sveta, ktorý vás čaká za Midgarom. Možno práve preto budeme potrebovať dva disky.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -