V novom Anno 117: Pax Romana sa pozrieme do starovekého Ríma

Michal Frajkor Michal Frajkor

Spoločnosť Ubisoft predstavila na svojej prezentácii Ubisoft Forward hru Anno 117: Pax Romana, nový prírastok do dlhoročnej série ekonomických budovateľských hier od štúdia Ubisoft Blue Byte. Hráčov na PC a konzolách má zaviesť späť do starovekého Ríma a Rímskej ríše. Hra by mala vyjsť budúci rok.

„Píše sa rok 117 nášho letopočtu,“ vysvetľuje Ubisoft, „ako rímsky guvernér dvojice provincií ríše, vaše rozhodnutia sú pre vašich občanov dôležité. Budujte, obchodujte, rozširujte. Využite príležitosti a využite jedinečné výhody a výzvy, ktoré provincie Albion a Latium predstavujú.”

- Reklama -

„Podporíte hospodársky rast alebo rozšírite svoju vládu prostredníctvom nadvlády?“, pokladá štúdio dôležitú otázku v reklamnom texte. “Povediete vzburu alebo zjednotíte rôznorodú kultúru? Cena mieru je na vašom rozhodnutí.”

Podrobnosti o hre sú v súčasnosti chabé, ale na webovej stránke Anno 117 sa spomína „náročná príbehová cesta… kde lákajú alternatívne cesty“ a všetko sa bude odohrávať v dvoch provinciách pod správou hráčov – ide o spomínaný Albion a Latium.

Okrem toho nie sú k dispozícii žiadne screenshoty ani zábery z hrania (hoci Ubisoft vydal hraný trailer, aby navodil atmosféru). Takže nám neostáva nič iné, len čakať na ďalšie informácie pred vydaním Anno 117: Pax Romana na PC, PlayStation 5 a Xbox Series X/S niekedy v budúcom roku.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x