Xbox predstavil svoju novú RPG hru Clockwork Revolution, v ktorej ovládnete čas

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ďalšou hrou spoločnosti InXile, ktorá bola oznámená počas Xbox Games Showcase, je Clockwork Revolution, steampunkové RPG z pohľadu prvej osoby. Budete bojovať s masívnymi robotmi, používať steampunkom inšpirované zbrane a bojovať proti vládcom mesta.

Trailer ukazuje rýchlu streľbu a akciu z pohľadu prvej osoby, ale steampunkové zbrane nie sú jedinou zbraňou, ktorú máte k dispozícii. K dispozícii sú aj ďalšie pokročilé technológie, ako napríklad šokové granáty, zariadenie, vďaka ktorému sa nepriatelia vznášajú, a dokonca aj cestovanie v čase. Zdá sa, že cestovanie v čase zohráva v príbehu hry Clockwork Revolution veľkú úlohu a ukazuje rôzne verzie mesta v závislosti od toho, kto má kontrolu nad časom.

- Reklama -

Hra Clockwork Revolution, o ktorej podrobne informovali na svojom portáli Xbox Wire, sa odohráva v meste Avalon z viktoriánskej éry, ktorému vládne lady Ironwood, ktorá pomocou cestovania v čase mení kľúčové momenty histórie a zhromažďuje svoj majetok na úkor robotníckej triedy. Vy však získate zariadenie na cestovanie v čase a musíte sa vrátiť do kľúčových momentov, aby ste bojovali proti nej a zmenili súčasnosť.

Hra Clockwork Revolution nedostala termín vydania, ale bude uvedená na konzoly Xbox Series X|S a PC. Pri uvedení na trh bude tiež súčasťou služby Xbox Game Pass.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -