Adrenalínová jazda na Havaji s názvom The Crew Motorfest pozná dátum vydania

Michal Frajkor Michal Frajkor

Po prvotnom oznámení v januári spoločnosť Ubisoft oficiálne predstavila The Crew Motorfest, ďalšiu kapitolu svojej série pretekárskych hier.

Okrem úplne nového CG traileru, ktorý bol ukázaný počas prezentácie Ubisoft Forward, dostal The Crew Motorfest aj oficiálny dátum vydania – 14. septembra pre PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X|S. Podobne ako v predchádzajúcej hre, aj v The Crew Motorfest ide o rýchlosť, keďže sa budete môcť (a snáď aj msuieť) zúčastniť pretekov s rôznymi dopravnými prostriedkami – čakajú na vás autá, lode a niekoľko ďalších vozidiel.

- Reklama -

Hra The Crew Motorfest sa odohráva na ostrove O’ahu v Havajskom súostroví a vyvíja ju spoločnosť Ivory Tower. Úplne nový trailer ukazuje nové prostredia a ohromujúce výhľady a tentoraz si hráči môžu vybrať a prispôsobiť svoj jazdný štýl s doteraz “najrozmanitejšou zostavou” vozidiel. Ďalším hlavným prvkom Motorfestu sú zoznamy hier, ktoré sú prezentované v štruktúre podobnej kampani pre rôzne typy pretekov.

“Od Lamborghini Revuelto až po Toyotu Supra, Hummer EV alebo Porsche Taycan Turbo S, pripravte sa na jazdu stovkami vozidiel na ultimátnom automobilovom ihrisku,” láka oficiálny trailer.

Ďalšia prezentácia Ubisoft Forward bola potvrdená aj neskôr v tomto roku, kedy sa fanúšikovia dozvedia viac informácií. Predobjednávky sú už k dispozícii a hráči si môžu odomknúť Toyotu GR Supra 2021 LBWK Edition pri spustení. Taktiež si budú môcť zahrať plnú hru o tri dni skôr, ak si zakúpia edíciu Gold alebo Ultimate.

- Reklama -

Podobne ako nedávne hry Forza Horizon od Microsoftu, aj The Crew Motorfest má vo svojej havajskej lokalite výraznú festivalovú atmosféru a jazdiť možno z pohľadu prvej aj tretej osoby. Ide o tretiu hru zo série The Crew, ktorá nasleduje po pôvodnej hre z roku 2014 a The Crew 2 z roku 2018.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -