Burger King možno potvrdil začiatočnú zvučku PlayStation 5

Jozef Beke Jozef Beke

Burger King predstavil na sociálnej sieti Twitter krátky teaser, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou poukazuje na spoluprácu so Sony. Potvrdené to ešte nie je, ale do veľkej miery k tomu smeruje aj zvučka a následný príspevok od PlayStation. Informuje o tom portál GameSpot.

Reklama nie je ničím výnimočná. Až na jeden detail. Maskot spoločnosti Burger King v teaseri otvára balenie so sendvičmi. Jeho tvár je následne pohltená modrým bodovým svetlom. Pár krát sa pozrie za seba a vzápätí zmätený odchádza s pracoviska. Bez slov, len s dátumom 15.októbra.  Autori do príspevku pripísali poznámku:, „Robia bežne Whopper sendviče toto?”

Ak si zapnete zvuk, môžete počuť aj melódiu. Mnohí sa nazdávajú, že práve takouto formou Sony predstavuje zvučku PlayStation 5. Fanúšikovia iste vedia, že každá konzola PlayStation mala svoju vlastnú zvučku a okrem iných vecí sú fanúšikovia zvedaví aj na to, aká bude tá nová. Nuž, pravdepodobne sme už odpoveď dostali. Kým sa to však oficiálne nepotvrdí, nemôžeme robiť viac než čakať.

V skutočnosti sme však tento zvuk už mali možnosť počuť a to počas prezentácie, v ktorom Sony detailnejšie predstavovalo konzolu PlayStation 5. Dátum 15. október by však tiež mohol znamenať nejaké väčšie oznámenie, ktoré sa práve v ten deň bude konať. Pre každý prípad teda buďte pripravení.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] ďalších noviniek o konzole novej generácie od Sony, iba nedávno sme mali možnosť vidieť partnerstvo medzi Burger Kingom a PlayStation, ktoré nám chce niečo […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x