Burger King možno potvrdil začiatočnú zvučku PlayStation 5

Jozef Beke Jozef Beke

Burger King predstavil na sociálnej sieti Twitter krátky teaser, ktorý s najväčšou pravdepodobnosťou poukazuje na spoluprácu so Sony. Potvrdené to ešte nie je, ale do veľkej miery k tomu smeruje aj zvučka a následný príspevok od PlayStation. Informuje o tom portál GameSpot.

Reklama nie je ničím výnimočná. Až na jeden detail. Maskot spoločnosti Burger King v teaseri otvára balenie so sendvičmi. Jeho tvár je následne pohltená modrým bodovým svetlom. Pár krát sa pozrie za seba a vzápätí zmätený odchádza s pracoviska. Bez slov, len s dátumom 15.októbra.  Autori do príspevku pripísali poznámku:, „Robia bežne Whopper sendviče toto?”

- Reklama -

Ak si zapnete zvuk, môžete počuť aj melódiu. Mnohí sa nazdávajú, že práve takouto formou Sony predstavuje zvučku PlayStation 5. Fanúšikovia iste vedia, že každá konzola PlayStation mala svoju vlastnú zvučku a okrem iných vecí sú fanúšikovia zvedaví aj na to, aká bude tá nová. Nuž, pravdepodobne sme už odpoveď dostali. Kým sa to však oficiálne nepotvrdí, nemôžeme robiť viac než čakať.

V skutočnosti sme však tento zvuk už mali možnosť počuť a to počas prezentácie, v ktorom Sony detailnejšie predstavovalo konzolu PlayStation 5. Dátum 15. október by však tiež mohol znamenať nejaké väčšie oznámenie, ktoré sa práve v ten deň bude konať. Pre každý prípad teda buďte pripravení.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] ďalších noviniek o konzole novej generácie od Sony, iba nedávno sme mali možnosť vidieť partnerstvo medzi Burger Kingom a PlayStation, ktoré nám chce niečo […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x