Aj Humble Bundle ponúka strašidelný balíček hier

Michal Frajkor Michal Frajkor

Naprieč všetkými obchodmi, ktoré ponúkajú počas roka rôzne zľavy, kolekcie a bonusy, je Humble Bundle určite ten lepší. Nielen že pravidelne obnovuje ponuku zaujímavých hier vo svojom vlastnom obchode, ale ponúka aj rôzne balíčky za nízke ceny. Medzi posledné také ponuky patrí aj taká, ktorá ponúka strašidelné hry vrámci Halloweenu.

Kolekcia sa volá Thrills and Chills a ponúkne všetko to, čo taký fanúšik strašidelných hier hľadá. Balíček je naozaj obsiahly a záleží len na vás, koľko prispejete. Tak ako vždy pri balíčkoch od Humble Bundle, môžete sa rozhodnúť koľko z vašich peňazí pôjde na charitu a koľko vývojárom. Hráči, ktorí si kúpia balíček v minimálnej hodnote 15 dolárov, dostanú dokopy 10 strašidelných hier a 2 soundtracky. Hodnota tejto kolekcie je približne 180 dolárov.

- Reklama -

Pre tých, ktorí fungovanie Humble Bundle nepoznajú tu máme krátke vysvetlenie. Všetky balíčky sú zvyčajne rozdelené do troch verzií. Pri najnižšej môžete prispieť koľko chcete, minimálne však aspoň jeden dolár. Zvyšné dve verzie sa líšia v minimálnej cene, ktorú za ne musíte zaplatiť. Ako bonus však dostanete ďalšie hry, väčšinou väčšie a kvalitnejšie.

Najnižšia verzia strašidelného balíčku obsahuje hry Pacify a Distraint 2. Obe sú to skvelé tituly. V Pacify sa zúčastnite pátrania po strašidelnom dome a pozvať si môžete až troch priateľov. Na druhú stranu Distraint 2 je 2D psychologický horor a zhostíte sa v nej úlohy Princea. Vaším cieľom bude riešiť rôzne hlavolamy, hádanky a postupne tak odkrývať rôzne tajomstvá.

Ďalšia, vyššia verzia balíčku obsahuje ďalších 5 hier navyše a zaplatiť za ňu musíte minimálne 9 dolárov. Okrem vyššie spomínaných dvoch hier dostanete aj interaktívny horor The Letter a hru Darq, ktorá sleduje príbeh chlapca uväzneného v nočnej more. Ďalej hry Blood: Fresh Supply, Desolate a Detention.

- Reklama -

Posledná a najdrahšia verzia (minimálne 15 dolárov) ponúka k tomu ďalšie 3 hry. The Blackout Club je tímová hra, v ktorej tínedžeri hľadajú príčinu zamorenia ich mesta. Ak máte skôr chuť na akciu, nájdete v balíčku aj hru Dusk, ktorá sa inšpirovala strieľačkami ako Doom alebo Quake. Poslednou dostupnou hrou v tretej verzii je Layers of Fear 2. Tá je však dostupná aj zadarmo na Epic Store, ako sme upozornili už skôr.

Celú kolekciu a všetky verzie strašidelného balíčka nájdete na tomto odkaze. Ak vás zaujímajú ďalšie hry, ktoré si môžete zahrať (nie len) počas Halloweenu, kliknite na tento odkaz. Pripravili sme si pre vás sériu špeciálnych článkov, v ktorých vám odporúčame tie najlepšie hororové hry pre PC, Xbox a PlayStation.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x