NBA 2K24 dostala nový trailer. V hre nebude chýbať mód kariéry, systém reputácie REP aj streetball

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Nadchádzajúce NBA 2K24 sa predstavuje v novom traileri a s ním prepojeným informačným oznámením na stránkach hry. Vďaka nim sa dozvedáme okrem iného aj o novom kariérnom režime MyCAREER, systéme reputácie REP a ďalších detailoch.

Najnovšie NBA od 2K vychádza už tento týždeň (8. septembra) a basketbalovým nadšencom sa čakanie snáď skráti s najnovším trailerom a článkom na stránkach hry, ktoré predstavujú množstvo obsiahnutých herných funkcií.

- Reklama -

Okrem iného sa tak dozvedáme viac o novom kariérnom režime MyCAREER. Jeho konečným cieľom má byť získanie titulu GOAT (Greatest of All Time). Stať sa „najlepším hráčom všetkých čias“ rozhodne nebude ľahké a začať budete musieť ako úplný nováčik. Na ihrisku budete môcť získať rôzne ocenenia na základe vášho výkonu a samozrejme postupovať medzi jednotlivými úrovňami. To môže ovplyvniť plnenie zadaných cieľov, vyhrávanie hier alebo aj podstúpenie martyria tlačových konferencií.

Súčasťou MyCAREER bude aj obsah pre streetball, ktorý je dostupný iba v singleplayer móde. V hre môžete naraziť na rad výziev s ním spojených, vrátane bossov, preslávených tímov a ihrísk s unikátnou hip-hopovou atmosférou. Streetball má tiež samostatný systém postupu a unikátnej odmeny.

Blog tiež vyzdvihuje nové prímorské mesto, ktoré sa vášmu basketbalovému talentu otvorí. Tam môžete naraziť na vonkajšie ihrisko, zahrať si oddychový 3 verzus 3 mód alebo skúsiť šťastie v dvoch dostupných afiliaciách RISE a ELITE. Tieto rivalské skupiny združujú rovnomyseľných hráčov, ktorí sa každú sezónu postavia proti sebe so šancou vyhrať slávu a odmeny. Voľba je len na vás – na začiatku hry nie ste súčasťou ani jednej z nich.

- Reklama -

S afiliaciami súvisí aj systém REP, ktorý bol súčasťou aj minulého dielu. Kompetitívny rebríček na REP naviazaný hráča nabáda v súboj o to, kto sa stane legendou. Na zaslúženie tejto výsady si budete musieť vybojovať a udržať miesto jedného z Top 10 hráčov na samotnom vrchole rebríčka až do konca sezóny. Za odmenu dostanete exkluzívne logá a iné odmeny. Váš REP progres sa so začiatkom novej sezóny neresetuje, ale stane sa tak pri zmene afiliacie, takže si budete musieť poriadne rozmyslieť, ku ktorej sa pripojíte.

NBA 2K24 vychádza 8. septembra na PC, PS5, PS4, Xbox X/S, Xbox One a Nintendo Switch.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -